Tarih boyunca bayrak, her ülkenin en kıymetli varlığı olmuştur. Onun için savaşlar yapılmış, zaferler kazanılmıştır. Bağımsızlığın sembolü haline gelmiştir. Zamanla taşıdığı anlamın daha da ötesine gidilmiş, değişik renk ve şekillerde flamalar ortaya çıkmıştır. Fakat milli bayraklar manevi değerlerini korumaya ve değerlerinden hiçbir şey kaybetmemeye devam etmişlerdir.

Devlet var oldukça, göklerde onun simgesi olan bayrak dalgalandıkça, bayrak imalatçılarının da üretimi eksilmiyor aksine artıyor. Bayramdan bayrama sandıktan, dolaptan çıkan ev bayrakları hariç; gemilerin, okulların, müzelerin, kalelerin, kulelerin, kışlaların kısacası tüm resmi yapıların bayrakları en çok 1 yıl dayanıyor. Ne kadar iyi bakılırsa bakılsın, uçları tarazlanmaya, ipliklenmeye ve akmaya başlıyor. Böyle olunca da bayrak üreticileri durmaksızın üretim yapmaya devam ediyor. Boy boy, irili ufaklı bayraklar, flamalar, sancaklar hatta yabancı ülke bayrakları, parti flamaları, kulüp amblemleri…

Türk Bayrağı…

29 Mayıs 1936 tarihinde kabul edilen “Bayrak Yasası” gereğince, rengi ve şekli belirli ölçüler -içinde resmen kesinlik kazanmıştır. Naz bayrak bu yasayı temel alarak başladığı yolcuğunda her geçen gün daha fazla yol katediyor ve kalitesini Denizli’den başlayarak tüm Türkiye’ye duyuruyor. Naz Bayrak; bireysel veya kurumsal olarak her türlü bayrak, flama, poster ve afiş ihtiyacınıza anında cevap verebilen, istekleriniz doğrultusunda kaliteyi uygun fiyata sunabilen lider bayrak imalatçısıdır.